image1 image2 image3

radca prawny rzeszow Wystąpienie radcy prawnego Agnieszki Sznajder na otwarciu Marine Industry Forum w Katowicach

19.11.2017 | j.sz.

pasekwiw23 


Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 10-11 listopada 2017 r. w Katowicach odbyła się II edycja Śląskich Targów WIATR i WODA wraz z forum technologicznym Marine Industry Forum z aktywnym udziałem przedstawicieli naszej kancelarii.

Wystąpienie radcy prawnego Agnieszki Sznajder na temat nowego Prawa wodnego - ustawy z 20 lipca 2017 r. otworzyło pierwszy dzień forum technologicznego (czytaj więcej o tym wydarzeniu).

Organizatorem Marine Industry Forum jest firma Murator EXPO, partnerem - Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLBOAT.

"Forum zgromadziło wielu przedstawicieli branży jachtowej: przedsiębiorców, konstruktorów, przedstawicieli uczelni technicznych i instytutów naukowych oraz studentów – przyszłych adeptów zawodów związanych z przemysłem jachtowym.

Marine Industry Forum to pierwsza tego rodzaju w Polsce impreza B2B, skierowana do przedstawicieli przemysłu jachtowego. Przedsiębiorcy z branży mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i materiałami stosowanymi w produkcji jachtów i łodzi na świecie, badaniami uczelni i instytutów badawczych z Polski i z zagranicy, a także wynalazkami prezentowanymi w Strefie Start-up." (informacje za stroną: http://www.wiatriwoda.pl/mif/)

Prawo wodne stanowi jedną z wiodących specjalizacji naszej kancelarii. Jesteśmy dobrze przygotowani na wdrażanie zmian związanych z nową ustawą Prawo wodne z 20 lipca 2017 r.
Organizatorom targów dziękujemy za zaproszenie. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa wodnego z uczestnikami Marine Industry Forum.

Uczestnictwo w takich wydarzeniach jak Marine Industry Forum, tym bardziej prezentacja wystąpienia otwierającego te targi, są dla nas potwierdzeniem, iż nasze kompetencje i znajomość problematyki prawa wodnego spotykają się z uznaniem w środowisku związanym z wod
ami w Polsce.